«

»

Paź 17 2011

Wydrukuj to Wpis

(Niezbyt) Szanowna Redakcjo pisma „Kopruch”

Justice sends mixed messages

Parę dni temu, błądząc po wirtualnym świecie XXI wieku, natknąłem się na Wasze pismo w momencie jak poszukiwałem emitera reklam dla mej niedawno rozpoczętej działalności gospodarczej w formie Biura Prawniczego. Jestem prawnikiem z bagażem doświadczeń w dziedzinie prawnych zmagań z uginającą się materią prawną we wszystkich systemach władzy od lat powojennych. Pracując w instytucji prawnej, której nazwy jeszcze przez okres dziesięciu lat nie mogę publicznie wymieniać, zohydziłem sobie moralny nakaz działania w myśl obowiązujących zasad w krajach prawnie sprawiedliwych. Tysiące postępowań prawnych, w których brałem udział lub współudział rzadko kończyły się satysfakcjonującym – naszych klientów – płatników – wyrokiem. Działanie w granicach prawa lub na jego granicy nie niosło profitu zarówno dla naszej instytucji prawnej jak i naszych zleceniodawców. Z grupą współprawników, tym samym współpracowników, doszliśmy do wniosku, iż nadszedł czas na rewolucyjno-rewelacyjne zmiany działań prawnych poprawnych. Postanowiliśmy przenieść nasze działania w bardziej sensowny obszar pozaprawny w oparciu o wszechstronną znajomość prawa i wielce umiejętne wykorzystywanie istniejących luk prawnych. Mając również opanowane w niebywale wysokim stopniu wszelkie mechanizmy procedur prawnych i wysoką inteligencję naszych osobowości, postanowiliśmy działać jak wyżej podałem. Mamy ugruntowane wieloletnim doświadczeniem przekonanie, iż znajdziemy rzesze klientów nowej generacji, którzy swoje sprawy zechcą prowadzić nie zgodnie z prawem, ale przeciw prawu. Takim klientom udzielimy wszechstronnej pomocy prawnej w stylu i trybie gwarantującym osiągnięcie zamierzonych przez nich celów.

W załączonej do niniejszych założeń reklamie, podamy zakresy naszych działań pozaprawnych, wpasowanych w najnowsze regulacje legislacyjne aktualnych systemów prawnych w świecie XXI wieku.

Z poważaniem się kreśli
Ed Wałkoński
abiturient kilku wydziałów prawa

Otóż
SZANOWNI KLIENCI!

Oferujemy prawnie uzasadnione insynuacje wszelkich niegodziwości ludzkich w formie poprawnie prawnie zredagowanych kalumnii wobec dowolnie wybranych osób, grup ludzkich lub instytucji, pod warunkiem, iż dostarczone nam przez naszych nowych klientów informacje są z gruntu nieprawdziwe, kuriozalne, obraźliwe, infantylne, śmieszne, wyssane z przysłowiowego palca, a mające na celu spotwarzenie wybranego obiektu ataków. Jest to działanie jak najbardziej bezpieczne, nie przynoszące inspiratorom żadnych strat.

********

Ceny naszych usług są rewelacyjnie przystępne! 100 EUR za jedno słowo pisma procesowego. Wpłat „a conto” prosimy dokonywać przez Bank LNW na numer – 123456789 x jeleń. Kontakt z naszym Biurem Podawczym przez fff.infantfrajer.pl lub telefon zaufania *987654321.

Czekamy na Was!

Permalink do tego artykułu: http://kopruch.blazejczak.eu/2011/10/niezbyt-szanowna-redakcjo-pisma-kopruch/

  • Bronia

    Chętnie się zgłoszę , ale czy możemy cenę negocjować ?